2023-03-23 09:01:21

Borbély állás Budapest egyedülálló borbélyüzletében!

Borbély állás Budapest belvárosában, az egyedülálló Taboo Salon Budapestben! A hely különlegessége, hogy egy helyen érhető el a vintage kultúra 3 különböző pillére: a borbély, a tetoválás és a régivágású, klasszikus kávé élménye.

Fontos számodra, hogy a megfelelő helyen tudd kibontakoztatni stílusodat és kreativitásodat? Jelentkezz a borbély állásra, és erősítsd Te is a Taboo Salon Budapest összetartó csapatát!

borbely_allas_budapest_egyedulallo_borbelyuzleteben

A borbély állás részletei

Szívesen dolgoznál egy egyedi stílusú üzletben, ahol a jó hangulat és a szakmai fejlődés van fókuszban? A Taboo Salon Budapest borbély állást hirdet belvárosban!

A forgalmas szalon összetartó csapatába 2 végzettséggel és tapasztalattal rendelkező borbélyt keresnek, akik katás egyéni vállalkozók. Saját igényeidhez igazodva lehetőséged van székbérléses vagy százalékos rendszerre is.

Taboo Salon Budapest
1066 Budapest, VI. kerület
Dessewffy utca 27

Téged keres a Taboo Salon Budapest csapata, ha:

  • Szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Igényes és precíz vagy, mind a munkád, mind a környezetet illetően
  • Megbízható vagy
  • Rendelkezel már szakmai tapasztalattal, nem vagy teljesen kezdő
  • Fontos számodra a csapatszellem
  • Katás egyéni vállalkozó vagy
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel!

Amit a Taboo Salon Budapest biztosít Számodra:

  • Frekventált helyen lévő üzlet, ahol sok külföldi vendég is megfordul
  • Egyedi, igényes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú csapat és légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Social Media hirdetések
  • Weboldal

Illik rád a leírás? Jelentkezz a borbély állásra Budapest belvárosában!

Ne habozz, vedd fel a kapcsolatot a Taboo Salon Budapest csapatával!

Jelentkezésed küldd el a taboobudapest@gmail.com e-mail címre néhány munkád csatolásával, és egy pár mondatos bemutatkozással!