BEAUTY STORE & SZALON KOORDINÁTOR állás

A budapesti Marosfalvi Hair hamarosan nyíló XI. kerületi szalonjába BEAUTY STORE & SZALON KOORDINÁTOR munkatársat keres 8 órás munkaidőben.

A Marosfalvi Hair negyedik szalonja nyitja meg kapuit hamarosan Budapesten, a XI. kerület dinamikusan fejlődő részén. A szalon kedvező infrastruktúrával rendelkezik, kellemes zöld övezeti részen helyezkedik el.

MIK A RÁD VÁRÓ FELADATOK?

marosfalvi hair, marosfalvi, marosfalvi room, fodrászat, fodrászat budapest, álláshirdetés,, bwnet, online időpontfoglalás, koordinátor állás, recepciós állás

ELVÁRÁSOK

Szeretnél igényes környezetben dolgozni? Szeretnél egy jó hangulatú, fiatalos csapat tagja lenni?

Ha felkeltettük érdeklődésed és úgy érzed, hogy a fent felsorolt feladatokat lelkesen tudnád elvégezni.

A jelentkezésedet követően a vezetőség 48 órán belül felveszi veled a kapcsolatot.

fodraszat budapest, fodraszat, fodrászkereső, bwnet, szalonszoftver, online időpontfoglalás

Kövess minket a Facebook is!

BWNet Magyarország