2023-03-10 10:43:34

Marketing gyakornoki program- fókuszban a tartalomgyártás és rendezvényszervezés- Jelentkezz

Ha olyan gyakorlati helyet keresel, ahol valós szakmai tapasztalatot szerezhetsz és kiváló referenciára tehetsz szert, jelentkezz!

Érdekel az online marketing?
Közel áll hozzád a Facebook, Instagram és TikTok világa?
Szívesen bontakoztatod ki kreativitásod írásban, gondolataid szívesen megosztanád többezer olvasóval?

Imádod a szépségipari újdonságokat, és tájékozott vagy a hajápolás, a kozmetikumok és a köröm trendek világában?

Szeretnél részt venni hazánk fodrászati eseményeinek szervezésében?

Jelentkezz a bwnet.hu PR-Marketing, Rendezvényszervezés gyakornoki programra, ahol rugalmas beosztás mellett fejlesztheted tudásod, és a gyakorlati helyed is igazoljuk!

pr_marketing_gyakornoki_allas_lehetoseg_jelentkezz_bwnet_20181121_123014

Már márciusban várunk a csapatunkban!

A bwnet.hu az ország legnagyobb online időpontfoglaló rendszere, amin keresztül számtalan vidéki és budapesti szépségszalonba foglalhatnak időpontot a vendégek. Portálunkon a legfrissebb hírekről tájékozódhatnak a szépségszalonok vendégei és dolgozói. Nálunk kapcsolatba kerülhetsz Magyarország legnagyobb szépségipari cégeivel, akik a B2B szektorban tevékenykednek.

Beosztás - rugalmas munkavégzés

Hogyha felkeltettük az érdeklődésed, akkor jelentkezz most! A PR-Marketing, Rendezvényszervezés gyakornoki program során márciustól a következő munkarendben várunk:

  • Órarendedhez igazodva heti 10-20 órában számítunk Rád

Hosszú távon tervezhetsz velünk, ha bizonyítod rátermettséged!

Nálunk a helyed, ha szívesen..

  • írsz újdonságokról

  • kíváncsiságod határtalan

  • könnyen kommunikálsz

  • a Google kereső a barátod és fel tudod térképezni egy megadott téma hátterét

  • szívesen készítesz interjút írásban - lényegi kérdéseket meg tudsz fogalmazni, és a válaszok alapján egy érdemi/kreatív cikket össze tudsz állítani.

  • beleásnád magad a tartalomgyártás rejtelmeibe

  • érdekel a rendezvényszerevezés területe

  • tanulnál, fejlődnél

Jelentkezem a PR Marketing gyakornoki programra

(kattints)

pr marketing gyakornoki állás budapest_bwnet
Feladatok

  • Facebook és Instagram oldalak kezelése

  • Interjú kérdések, majd PR cikkek összeállítása

  • Kreatív trend- és szakmai cikkek írása

  • Rendezvényeink előkészítésében és az eseményeken proaktív részvétel

  • Magazinunk szerkesztésében aktív közreműködés

  • Webshopunk munkálataival kapcsolatos teendők ellátása

  • Adminisztratív tevékenységek elvégzése munkádhoz kapcsolódóan

  • Ügyfél web profilok kialakítása, szerkesztése, segítségnyújtás

Amit kérünk

PR és Marketing gyakornoki programunkra olyan embert várunk, akinek izgalmas feladat egy cikk, vélemény, hosszabb tartalom/poszt megírása. Maximális támogatást nyújtunk, de az írói vénát tőled várjuk!

  • fogékonyság a tanulásra, új dolgok elsajátítására

  • precizitás

  • elhivatottság

  • terhelhetőség

  • megbízhatóság

(kattints)

pr_marketing_gyakornoki_allas_budapest_bwnet_3
Előny

  • angol nyelv társalgási szintű használata írásban és szóban
  • kereskedelem-marketing szakirányon folytatott tanulmányok

Amit kínálunk

  • gyakorlati helyed igazoljuk, önéletrajzodban tapasztalataid között referenciaként használhatod a nálunk töltött időt
  • versenyképes munkabért
  • hosszútávú munkalehetőséget
  • előrelépési lehetőséget is biztosítunk a legtehetségesebbeknek

Beosztás márciustól

Hogyha felkeltettük az érdeklődésed, akkor jelentkezz most! A PR-Marketing, Rendezvényszervezés gyakornoki program során a következő munkarendben várunk:

  • Márciustól órarendedhez igazodva heti 10-20 órában számítunk Rád

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Úszódaru utca 3.

(kattints)