2014-11-25 00:00:00

Megérkeztek a karácsonyi ajándékok az online bejelentkező vendégeknek

Melyik nő ne imádná a csodás kozmetikumokat és sminktermékeket?

 

Van egy kellemes meglepetésünk!

Decmeber hónapban a bwnet.hu oldalán online bejelentkező vendégek garantáltan PANDHY'S organikus szem/ajak ceruzát kapnak ajándékba.

 

Mit kell tudni a termékcsaládról?

A PANDHY'S az ásványi dekor-kozmetikumok igazi csodájának a tárháza! Itt teljesedhet ki a fantázia és a kreativitás. Káprázatos színek egész sorát kínáljuk, fényes, fél-matt és matt textúrával. További színeket alkothatsz saját kedve szerint, az ásványok további keverésével. 

 

Az organikus ceruzáról bővebben...

Ceruzáink organikus eredetű természetes viasz és olaj alapból készülnek. A szint tiszta ásványi pigmentjeink adják, a ceruzák semmilyen kémiai festékanyagot, tartósítószert nem tartalmaznak. Puha, krémes állagú, ápolj az ajak érzékeny bőrét, felhordás után tartós, nem kenődik el.

 

Jelentkezz be Te is december hónapra fodrászhoz, kozmetikushoz, körmöshöz, masszőrhöz a bwnet.hu oldalán keresztül (díjmentesen, kényelmesen és gyorsan, akár hétvégén is) és garantáltan Tiéd a PANDHY'S organikus ceruza.

 

http://www.bwnet.hu/

 

 

 

A termékeket biztosítja: