2022-11-13 10:44:22

Jelentkezz PR, Marketing, Event koordinátornak - fókuszban a tartalomgyártás és rendezvényszervezés

Érdekel az online marketing?
Közel áll hozzád a Facebook és Instagram világa?
Imádod a szépségipari újdonságokat?
Szívesen veszel részt kisebb és többszáz fős rendezvények szervezésében?
Szeretsz írni, és gondolataid szívesen megosztanád többezer olvasóval?
Van is tapasztalatod mindebben?

Jelentkezz a bwnet.hu PR, Marketing, Event koordinátori pozíciójára!

Januártól várunk csapatunkba!

Portálunkon a legfrissebb hírekről tájékozódhatnak a szépségszalonok vendégei és dolgozói. Kapcsolatban állunk Magyarország legnagyobb szépségipari cégeivel, akik a B2B szektorban tevékenykednek.

Munkavégzés helye, ideje

  • Heti 40 órában számítunk Rád. A munkahét hétfőtől péntekig tart, de alkalmanként hétvégi munkavégzésre is sor kerül, amit aztán kompenzálunk.

  • A hét négy napján belvárosi, az Oktogonhoz közeli irodánkban dolgozunk, és minden héten egy napot home office-ban tölthetsz.

Nálunk a helyed, ha..

  • érdekel a szépségipar

  • szívesen írnál online és offline cikkeket beauty témában

  • szívesen készítesz interjút írásban

  •  van érzéked social media tartalmak megtervezéséhez és elkészítéséhez

  • képes vagy kreatív megjelenéseket koordinálni
  • könnyen kommunikálsz

  • hatékony vagy külföldi és belföldi partnerekkel való kapcsolattartásban

  • kiismered magad a SEO-ban és a Google keresőben, és fel tudod térképezni egy megadott téma hátterét

  • érdekel a rendezvényszerevezés

  • van is tapasztalatod mindebben

  • jól beszélsz és írsz angolul

Jelentkezem PR, Marketing, Event koordinátornak

(kattints)

Feladatok

  • Facebook és Instagram oldalak kezelése, tartalom megtervezése és elkészítése

  • Tartalomgyártás és tartalmi együttműködések koordinálása

  • Hírlevelek készítése

  • Interjú kérdések, majd pr cikkek összeállítása

  • Alkalmanként partnerrendezvényeken, teszteléseken való részvétel és tudósítás

  • Kreatív trend- és szakmai cikkek, beszámolók írása

  • Rendezvényeink szervezésében és lebonyolításában proaktív részvétel

  • Aktív kapcsolattartás belföldi és külföldi partnerekkel

  • Magazinunk szerkesztésében aktív közreműködés

  • Adminisztratív tevékenységek elvégzése munkádhoz kapcsolódóan

  • Ügyfél web profilok kialakítása, szerkesztése, segítségnyújtás

Amit kérünk

PR, Marketing és Event koordinátori pozíciónkra olyan embert várunk, aki:

  • 1-3 év tapasztalattal rendelkezik szövegírás és social media területén

  • jó kommunikációs készséggel bír magyar és angol nyelven egyaránt

  • jó szervezőkészsége van

  • önálló

  • precíz

  • elhivatott

  • terhelhető

  • megbízható

  • rugalmas

Előny

  • Végzettség marketing területen

(kattints)

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • termékminták
  • heti egy nap home office
  • céges laptop és telefon
  • belvárosi iroda
  • lendületes csapat
  • változatos feladatok
  • betekintés egy folyamatosan növekvő start-up életébe

Munkavégzés helye: 1066 Budapest, Teréz krt. 38.

Munkakezdés ideje: 2023. január

(kattints)